INKART TUSZE TONERY SERWIS printer

winalite
Winalite International jest międzynarodową korporacją specjalizującą się w opracowywaniu produktów wykorzystujących zaawansowane technologie.
Karty EMF
Odpromienniki SEM
voxbud.pl

piwnesurowce.pl

Kontakt

INKART
ul.Kręta 34
20-341 Lublin

Kontakt telefoniczny w godz. 09.00 - 17.00
tel.(0-81)743 89 15Serdecznie zapraszamy do kontaktu naszych klientów na w/w numery telefonów.Informacje dla osób chcących przedstawić własne oferty produktów lub usług.
Nie przyjmujemy żadnych ofert od firm które nie są naszymi klientami, bądź nie skontaktowały się z nami telefonicznie w celu uzyskania zgody na przedstawienie takiej oferty. W szczególności nie życzymy sobie żadnych ofert od takich firm przesyłanych drogą mailową. Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 z 2002 r., poz. 1204), chroni przed komercyjnym spamem, czyli niechcianą informacją handlową (reklamą). Zgodnie z art. Art. 10. ust. 1 tej ustawy zakazane jest przesyłanie niezamówionej informacji handlowej skierowanej do oznaczonego odbiorcy za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Naruszenie tego zakazu na podstawie art. 24 ustawy podlega karze grzywny. Nie interesują nas również żadne oferty firm ubezpieczeniowych, banków, kredytów, doradców finansowych, dofinansowania, biur rachunkowych, fakturowania, webmasteringu, pozycjonowania, reklamy. Przesyłanie tego typu informacji pocztą elektroniczną bądź też przekazywanie ich drogą telefoniczną potraktujemy jako nadużywanie technicznych środków przekazu informacji zgodnie z Ustawą z 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji – art. 16 ust. 1 pkt. 5.


                                      © INKART 49950 Polityka cookies